ŽODIS tarp mūsų

Apie žurnalą

„Tavo Žodis – man kojoms žibintas ir šviesa mano takui“.
Ps 119, 105

ŽODIS tarp mūsų – katalikiškas dvimėnesinis kasdienių Šventojo Rašto meditacijų žurnalas, skirtas skaitytojui, norinčiam labiau pažinti Dievo žodį ir juo gyventi.

ŽODIS tarp mūsų ŽODIS tarp mūsų

Svetainėje zodistarpmusu.lt yra skelbiama tik dalis žurnale spausdinamos medžiagos (apie žurnalo ir svetainės medžiagos skelbimą ir citavimą žr. TEISĖS ).

ŽODYJE tarp mūsų skaitytojas ras:

  • straipsnių, padedančių geriau suvokti bei apmąstyti Dievo žodį ir jį prisitaikyti savo gyvenime;
  • kiekvienos dienos meditacijas pagal tos dienos Šventojo Rašto liturginius skaitinius. Jos yra gana trumpos ir paprastos, tad pravers ir pradedančiam gilintis į Dievo žodį, ir užsiėmusiam žmogui.

ŽODIS tarp mūsų – verstinis leidinys. Dauguma meditacijų ir straipsnių yra verčiami iš anglų kalba nuo 1981 m. leidžiamo populiaraus beveik visame pasaulyje žurnalo The WORD among us. Jis leidžiamas 14 kalbų ir platinamas 90 šalių.

Kai kuriuos straipsnius ir meditacijas rašo, parengia ir parenka lietuviškojo leidinio redakcija. Lietuviškasis ŽODIS tarp mūsų ypač išsiskiria iš šio žurnalo leidimų kitomis kalbomis savitu apipavidalinimu, fotografijomis ir iliustracijomis.

ŽODŽIO tarp mūsų pirmasis numeris lietuvių kalba išleistas 1998 m. gavėnią. Lietuviškojo leidimo įkvėpėjas ir visokeriopas rėmėjas – a. a. Vincas Kolyčius.

ŽODIS tarp mūsų išeina kartą per du mėnesius. Per metus išleidžiami 6 numeriai. Leidyklos kaina 1,50 Eur.

Plačiau apie ŽODĮ tarp mūsų (2006 m. sausio–vasario numeryje):

Mieli „ŽODŽIO tarp mūsų“ skaitytojai!
×

Naujasis 2024 m. LIEPOS–RUGPJŪČIO numeris jau knygynuose ir parapijose.

Prenumerata internetu: prenumeruok.lt.

Dėkojame už Jūsų aukas ir pastangas, kad Dievo žodis pasiektų vis daugiau širdžių!